درباره مال مارکت

مال مارکت یک سیستم فروش تخفیف انواع کالا است که در قالب یک سایت اینترنتی به شما این امکان را می دهد روزانه از اطلاعات تخفیفهای کالایی که وجود دارد با اطلاع شوید. این تخفیفها توسط ما و تعداد زیادی از صاحبان کسب و کار به اتفاق طراحی می شود. اگر تخفیف مورد نظر برای شما جذاب باشد، براحتی به سایت مراجعه کرده و با صرف چند دقیقه وقت تخفیف مورد نظر را می خرید. این تخفیف ها گاهی اوقات به ۹۰ درصد هم می رسد.

• مراحل خرید : تمامی مراحل درج اطلاعات از قبیل: نام، آدرس، کد پستی، پسورد و موارد دیگر برای حساب کاربری شما در سایت فقط برای خرید اول لازم است
• و سپس پرداخت وجه از طریق کارت بانکی شما و در نهایت دریافت فاکتور تخفیف می باشد.
• کالا مربوطه در مدت زمان تعیین شده برای شما ارسال میگردد.
• یادتون باشه برای پرداخت از طریق کارت بانکی شما می بایست ۴ پارامتر را در اختیار داشته باشید. شماره ۱۶ رقمی کارت، رمز خرید اینترنتی، کد CVV2 و تاریخ انقضاء کارت. وتمامی پرداخت ها از طریق درگاه امن بانکی انجام میشود و هیچ جای نگرانی وجود ندارد.

ویژگی های خرید از مال مارکت

بهرمندی از سود مناسب از خرید با گرفتن تخفیف های واقعی

مطمئن بودن از کیفیت مناسب کالا

همه مشتریان می توانند در سراسر میهن عزیزمان ایران از مال مارکت خرید کنند و با اولین خرید در قرعه کشی هایی که در طول سال برگزار میشه شرکت داده میشن و جوایزی ارزنده به برندگان اهدا میشه. هر چه قدر میزان خرید شما بیشتر باشه امتیاز برای قرعه کشی بیشتره

خریدهای بالای مبلغ ۱۰۰ هزار تومان شامل ارسال رایگان می باشند و به ازای هر ۱۰۰ هزار تومان خرید، کد تخفیف ۵ هزار تومانی برای خریدهای بعدی به شما داده می شود.

در غیر این صورت تحویل مرسولات در سراسر ایران مبلغ 10 هزار تومان در محل بعنوان هزینه پست دریافت می گردد.

از هم اکنون می توانید در مال مارکت برای دوستان و عزیزانتان به صورت هدیه خرید کنید تا مال مارکت خرید شما را در بسته های ویژه بدون درج مبلغ و یا فاکتور ارسال کند.

مال مارکت با اصناف مختلف مانند پوشاک، لوازم آرایش، عینک و ساعت، عطر و ادکلن، و فروشندگان مختلف کالا ارتباط برقرار می کند و در همه زمینه ها پیشنهاد های خوبی را برای شما طراحی و ارائه می کند. هدف ما اعطاء بیشترین تخفیف ممکن برای شما کاربران گرامیست.

 

مال مارکت فروشگاه همواره تخفیف